Wyjazdy wakacyjne – preparaty na komary, kleszcze i inne owady.

  • Inspekcja Handlowa sprawdziła oznakowanie oraz prawidłowość obrotu produktami, które chronią nas przed komarami, kleszczami, meszkami.
  • Zakwestionowaliśmy jedynie 4 na 105 partii produktów (3,8 proc.) z powodu nieprawidłowego oznakowania i przeterminowania.  

​Pobierz raport z kontroli, sprawdź co weryfikowali kontrolerzy Inspekcji Handlowej. Zobacz też listę skontrolowanych przedsiębiorców.

 
 
 
 
 
 


Pobierz wypowiedź Małgorzaty Cieloch, rzecznika prasowego UOKiK

– W czasie wakacji niestety nie tylko komary nas atakują, ale również internetowi oszuści. Konsument.edu.pl to specjalnie przygotowany interaktywny portal, który ma pomóc nie tylko tym najmłodszym konsumentom czy tym trochę starszym, ale również opiekunom w zdobyciu wiedzy w dość przyjemny sposób podczas tegorocznych wakacji. Są tam różnego rodzaju sytuacje-pułapki, które kończą się filmem, wyjaśnieniem a także radami prkatycznymi, dla każdego, kto buszuje w sieci. Są to sytuacje związne na przykład z wyborem wakacji czy inwestowaniem pieniędzy, ale również utratą tożsamości. Zachęcam do odwiedzenia konsument.edu.pl – mówi Małgorzata Cieloch, Rzecznik Prasowy UOKiK.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z Inspekcją Handlową.

Czytaj więcej na:
https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=17625

Print Friendly, PDF & Email